KLIMATYZACJA

Klimatyzacja oferta

Niezależnie od powyższych oznak, serwis klimatyzacji samochodowej należy przeprowadzać raz w roku. Regularne serwisowanie klimatyzacji i jej elementów takich jak: sprężarka, skraplacz, zawór rozprężny, czy parownik oraz przewodów i uszczelek, które mogą zacząć przeciekać, pozwoli nam utrzymać jej prawidłową wydajność i pracę.

Klimatyzacja samochodowa odpowiada za automatyczną wymianę powietrza w pojeździe. Prawidłowo działająca klimatyzacja zapewnia nam komfort jazdy poprzez utrzymanie pożądanej wilgotności i temperatury w aucie.

Kiedy należy udać się na kontrolę klimatyzacji?
-kiedy jest słaba siła nawiewu
-kiedy powietrze nie jest wystarczająco zimne
-kiedy z klimatyzacji unosi się nieprzyjemny zapach.

Klimatyzacja oferta

Nasz serwis oferuje :

  • Napełnienie klimatyzacji
    W skład usługi wchodzi opróżnienie układu z czynnika, wstępne sprawdzenie układu metodą próżniową, oczyszczenie czynnika i układu, napełnienie klimatyzacji czynnikiem, pomiar efektywności chłodzenia, oraz kontrola sprężarki klimatyzacji, wentylatora i zaworów.
  • Ozonowanie / odgrzybianie klimatyzacji
    Dezynfekcję układu klimatyzacji przeprowadzamy poprzez ozonowanie oraz czyszczenie metodą ultradźwiękową. Jest to obecnie najskuteczniejsza metoda wykorzystująca preparaty chemiczne, która radzi sobie z najtrudniejszymi zanieczyszczeniami i nieprzyjemnymi zapachami. Po tak wykonanej usłudze, która kończy się wymianą filtra kabinowego, możemy oddychać zdrowym i czystym powietrzem.
  • Kontrolę szczelności układu klimatyzacji
    Wstępne sprawdzenie szczelności metodą próżniową jest wykonywane w naszym warsztacie przed każdym napełnieniem klimatyzacji, jednak nie jest to metodą skuteczną w 100%. Dlatego też do sprawdzania szczelności używamy barwników fluorescencyjnych, które są bezpieczne dla układu i testujemy szczelność w warunkach wysokiego ciśnienia.

Poznaj cenę usługi, zarezerwuj wizytę!

Bazyl Trans l4

ul. Dąbrowskiego 15

16-400 Suwałki

+48 570 378 378

serwis@bazyltrans.pl

GODZINY OTWARCIA:

7:00 – 17:00

Bazyl Trans l4

ul. Majerskiego 31b

16-400 Suwałki

+48 570 378 378

serwis@bazyltrans.pl

GODZINY OTWARCIA:

8:00 – 16:00